Cenger Beach Resort

Co vám říká Turecká riviéra? Nic? To je chyba! Je to jedna z nejkrásnějších oblastí Evropy pro letní dovolenou. Poznejte to v nově postaveném hotelu Cenger Beach Turecko, který nabízí komfortní ubytování a dovolenou v krásné lokalitě.

Vyberte si pokoj podle potřeb

Při volbě ubytování je možností hned několik. K dispozici jsou nadstandardně vybavené pokoje, ale i pokoje rodinné nebo klasické. Všechny jsou ale vybaveny vlastním sociálním zařízením, centrálně řízenou klimatizací, televizorem, nechybí ani balkon nebo terasa. Stravování je zajištěno formou all inclusive v několika restauracích a barech (lobby bar, bar u bazénu nebo na pláži).

Krásná pláž a skvělé možnosti zábavy

Milujete aktivity a zábavu? Hotel Cenger Beach recenze jsou pěkné především na animační a sportovní programy. Je libo cvičení v moři nebo v bazénu? Programy pro děti nebo večer pro dospělé? Využít můžete moderní bazénovou soustavu s atrakcemi nebo si zasportujte ve fitness centru. Pro děti je připraven miniklub nebo PlayStation klub, ale odpočinout si můžete i v tureckých lázních nebo v sauně.