Armonia Holiday Village

Poznejte jednu z nejkrásnějších oblastí Turecka. Bodrum je oblíbenou destinací především díky nádherným plážím. Ubytujte se v hotelu Armonia Holiday Village Spa a užijte si krásnou dovolenou.

Centrum zábavy a sportu

Přímo u nádherné pláže najdeme tento oblíbený hotel Armonia Village. Lze jej doporučit rodinám s dětmi, protože nabízí širokou nabídku služeb, zábavy a sportů pro všechny. Užijte si radovánky v bazénu se skluzavkami a atrakcemi. Děti jistě potěší moderní dětské hřiště, animační programy a soutěže o ceny. Na pláži se pořádají různé hry a turnaje.

Dospělí ocení přítomnost moderního fitness centra a pestrou nabídku SPA služeb. Vyzkoušet lze turecké lázně, odpočívejte v sauně nebo páře a nechte si udělat profesionální masáž.

Kvalitní bydlení

V nedávné době prošel hotel náročnou rekonstrukcí. Recenze hotelu Armonia Holiday Village pochvalují především vybavení pokojů novým nábytkem a spotřebiči. Pokoje jsou klimatizované, mají vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu a další nadstandardní vybavení. Stravování probíhá v několika restauracích a barech a to v oblíbené formě all inclusive.