Top Hotel

Klidnou dovolenou s řadou nadstandardních služeb hned u krásné pláže s dostupnou vzdáleností od letoviska Alanya nabízí Top Hotel v lokalitě Incekum. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi nebo pro klienty středního věku. Recenze pro Top Hotel Turecko vyzdvihují především nádhernou rozlehlou zahradu.

Příjemný hotel s řadou možností

Hotelové pokoje jsou rekonstruovány a nabízejí vlastní klimatizaci, sociální zařízení (koupelna s toaletou a sprchou, fén na vlasy), dále malou ledničku, balkón, ale i televizor se satelitním příjmem nebo za příplatek trezor.

Hned u hotelu Top najdeme pěknou písčitou pláž, která se pozvolně svažuje do moře. Na pláži je pak možnost vyzkoušet některé z vodních sportů. Stravování je formou all inclusive. Po celý den je tedy připravené občerstvení, snídaně, obědy a večeře a neomezené množství místních alko i nealko nápojů. Součástí jsou i animační a sportovní programy.

Služby hotelu jsou velmi příjemné, nabízí turecké lázně, několik restaurací a barů, ale i obchody, masáže, vířivku nebo opalovací terasu. Hotel je umístěn v upravované rozlehlé zahradě vhodné pro relaxaci a odpočinek.