Gypsophila Holiday Village

Nemáte rádi obrovské hotelové budovy bez atmosféry, ale obdivujete tureckou kulturu? Pak se vám bude jistě líbit hotel Gypsophila Holiday Village.

Dovolenkový resort

Tady si najde aktivitu opravdu každý. Je libo odpočinek? Využijte SPA a wellness procedury, masáže, saunu nebo turecké lázně. Máte rádi plavání? K dispozici je několik bazénů a to včetně atrakcí a malého aquaparku přímo v hotelovém areálu.

Dovolenkový resort ale nabízí i jiné druhy zábavy. Cvičení, různé zápasy a turnaje ve sportu, můžete vyzkoušet plážové a vodní sporty nebo jen tak odpočívat v zahradě či na pláži. Hotel dále poskytuje i široké sportovní možnosti, jako fitness centrum, tenisové kurty, amfiteátr a několik druhů hřišť.

Recenze hotel Gypsophila Holiday Village hodnotí mezi absolutní špičku a je vhodným tipem pro dovolenou s dětmi i klienty vyhledávající odpočinek nebo aktivity.

Stylové ubytování

Klienti jsou ubytováni ve vilkových komplexech. Ty jsou citlivě umístěné v areálu hotelu, hned u pláže a kolem bazénu. Výhled z pokoje můžete mít na moře, do zahrady. Pokoje jsou moderně zařízeny včetně klimatizace, připojení k internetu nebo mají i vlastní trezor, minibar a jiné.