Houda Golf Beach Club

Zabavit děti, užít si moře a pořádně si odpočinout? Někdy je tato kombinace nemožná. Navštivte skvělý hotel Houda Golf and Beach Club a prožijte konečně tu vysněnou dovolenou, kterou si užijete vy i vaše děti!

Plno zábavy a programů

Moderní středisko zábavy a odpočinku se nachází jen 10 kilometrů od známého tuniského letoviska Monastir. Hotel je postavěn přímo na písečné pláži s velmi pozvolným vstupem do moře a disponuje širokým spektrem služeb. Děti jistě ocení miniklub, animační programy, velký bazénový komplex a malý akvapark. Rodiče pak mohou aktivně odpočívat ve SPA centru, zahrát si můžete i golf nebo využít služby fitness centra.

Poznejte i okolí

Ubytování je na velmi vysoké úrovni. Hotelové pokoje prošly nedávnou rekonstrukcí a obměnou vybavení. Všechny jsou klimatizované s vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno formou all inclusive. Konkrétně je to tedy neomezená konzumace nápojů a jídel po celý den.

Milovníci procházek ocení nekonečnou písečnou pláž nebo blízkost letoviska Monastir, kam se lze velmi snadno dostat autobusem nebo taxi. Recenze klientů doporučují i fakultativní výlety.