Club Caribbean World Djerba

Velmi oblíbený a moderní hotelový komplex Club Caribbean Djerba je atraktivním ubytováním, díky kterému se dovolená na Djerbě stane nezapomenutelným zážitkem. Hotel se nachází v rozlehlé udržované zahradě, nabízí nádhernou písečnou pláž hned v komplexu, bohatou škálu služeb a sportovních možností, ale i bazén a malý aquapark.

Komfortní ubytování

Pokoje jsou velmi účelně zařízeny. V hlavní sezóně je k dispozici moderní klimatizace, samozřejmostí je pak vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, toaletou a fénem na vlasy), dále je součástí pokojů i vlastní televizor se satelitním příjmem, minibar, telefon, balkon nebo terasa a za poplatek i další služby navíc. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka a možná je i přistýlka.

V hotelovém komplexu

Hotelový komplex nabízí širokou škálu služeb, několik restaurací, barů, směnárnu, kavárnu, obchůdek, diskotéku nebo i bankomat. Recenze hotelu pak vyzdvihují i dva velké bazény se skluzavkami a atrakcemi pro děti, ale i vnitřní bazén či saunu.

Stravování je formou all inclusive. Klienti hotelu mohou využít i fitness, saunu, zahrát si tenis, volejbal nebo jiné sporty a aktivity na pláži (některé za poplatek).