Club Calimera Yati Beach

Tunisko, to není jen pevnina. Hotel Club Calimera Yati Beach Djerba Vám nabízí to nejlepší z ubytování na tomto ostrově. Hotel se nachází přímo na široké nádherné pláži s jemným bílým pískem, nabízí velmi bohatou škálu služeb a sportovních možností a nadchne Vás i architektonickým stylem připomínající typické maurské budovy.

Vybavené pokoje

Komfortní pokoje nabízejí velmi bohaté vybavení. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (koupelna s toaletou, vanou a fénem na vlasy). Další součástí pokojů je moderní individuálně nastavitelná klimatizace, televizor se satelitním příjmem, lednička, telefon, trezor zdarma, balkon neb terasa a jiné. Za poplatek připojení k internetu nebo další nadstandardní služby (výhled na moře).

Zábava, sport a volný čas

Hotel Calimera Yati Beach je bohatý na nabídku služeb a atrakcí, jak dokazují pozitivní recenze. Využít lze několik barů a restaurací (včetně baru na pláži nebo u bazénu), o zábavu může být postaráno na diskotéce, nechybí ani kavárna, obchodní pasáž, kadeřnictví, dále miniklub pro děti nebo dětské hřiště.

Hotel má i vlastní bazény, krytý i venkovní. Využít lze aquapark s atrakcemi a relaxační bazén. V nabídce nechybí ani sportovní možnosti, jako je fitness, aerobic, minigolf, tenis, šipky, vířivka nebo volejbal. Samozřejmostí jsou animační a sportovní programy.