Srí Lanka

Srí Lanka je ostrovním státem nacházející se v Indickém oceánu. Tato atraktivní lokalita každým rokem láká na miliony turistů z celého světa. Ostrov je bohatý především na panenské pláže s bílým pískem a exotickou flóru a faunu.

Přelidněno? Kdeže!

O Srí Lance kolují některé polopravdy a mýty. Například nepravda o přelidněnosti a přeplněnosti celého ostrova. Opak je pravdou. Přestože je hlavní město Colombo metropolí s přibližným počtem asi 2 miliony obyvatel, ostrovy nabízejí místa netknutá člověkem, především zátoky a pláže vzdálené od vesnic. Proto je zde poklidná pobytová dovolená přímo ideální.

Poznejte tu pravou krásu

Srí Lanka nabízí nádherné lokality, které jsou snadno dostupné díky možnosti zapůjčit si motorový člun bez jakéhokoliv kurzu. Právě to je nejlepší způsob, jak poznat oblíbené bílé pláže s palmami, ale takto se lze vydat i za potápěním a atraktivním podmořským životem kolem ostrova. Pořádají se přímo poznávací zájezdy.

Na Srí Lanku se můžete vydat kdykoliv v roce, protože průměrná teplota dosahuje asi 27 stupňů Celsia. Ceny jsou však nejnižší v letním období.

Oblasti: