Hotel Kempinski Vysoké Tatry

Poznejte krásy Slovenska a konkrétně okolí oblasti Štrbské Pleso. Atraktivní začátek cest po Vysokých Tatrách, ale také ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Ubytujte se v oblíbeném hotelu Grand Hotel Kempinski!

Příjemná poloha

Ničím nerušená poloha hotelu zaručuje kvalitní odpočinek. Přitom je centrum Štrbského plesa vzdáleno jen 300 metrů. Hotel může sloužit jako výchozí bod pro poznávání turisticky atraktivních Vysokých Tater. Vydejte se na pěší túry, výlety na kolech, využijte lanovky, vlaky nebo místní „električku“. Štrbské Pleso je velmi živým městem, kde se konají pravidelné kulturní programy a je tu i široká nabídka obchodů.

Příjemné ubytování

Hosté jsou ubytování v příjemně zařízených pokojích. Mají vlastní sociální zařízení, některé balkon, dále nechybí fén na vlasy, televizor, telefon nebo připojení k internetu zdarma. Stravovat se můžete přímo v hotelové restauraci nebo využít možnost blízkých stylových hospůdek. Hotel je velmi pěkně vybaven, recenze doporučují návštěvu kinotéky a lobby baru nebo SPA procedur (župany zdarma k zapůjčení na pokojích).