Thermal Park Bešeňová

Představujeme Vám druhý největší termální aquapark na Slovensku, kde je možnost koupání v geotermální vodě nebo čisté pitné vodě. V nabídce služeb hotelu je ubytování, wellness, masáže, sauny, vodní atrakce, sportovní vyžití, kosmetické služby, restaurace a bary. To a mnohem dalšího je oblíbený komplex Gino Paradise Bešeňová.

Výběr z kategorií ubytování

Ubytováni můžete být v jednom ze 47 pokojů, 106 studií nebo apartmánů a k dispozici je i bezbariérový pokoj. Vybrat si pak můžete hned z několika kategorií ubytování. Samozřejmostí je ale vždy vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchou), nechybí ani rádio, telefon, televizor, připojení k internetu nebo minibar. Nadstandardem je pak vlastní kuchyňský kout, trezor nebo další možnosti. Stravování je formou vlastního vaření či si lze dokoupit snídaně.

Zábava v areálu parku

Areál termálního parku Bešeňová nabízí nepřeberné množství aktivit a služeb, jako například aquapark s velkým počtem atrakcí, a jelikož jde o druhé největší termály Slovensko, najdeme zde především řadu vířivek, bazénků a bazénů s geotermální vodou, lázeňské a wellness služby, relax centrum, saunový svět a jiné. Nechybí bary, kavárny, restaurace, ale i možnost zacvičit si aerobik, zajít na masáže a zábaly.