Royal Decameron Baobab

Exotická dovolená té nejvyšší kvality? Co okusit Senegal? Hotel Royal Decameron Baobab Senegal je skvělým tipem na báječnou dovolenou plnou sluníčka, moře a exotických zážitků!

Poloha hotelu

Ať jste aktivní milovník sportů nebo požitkář, každý si najde své. Royal Decameron Baobab je nový hotel vystavený v tradičním africkém duchu a skvěle zapadá do okolní krajiny, která je opravdu cenná. V blízkosti hotelu se nachází přírodní rezervace se vzácným ptactvem. Nejen pevnina láká, ale i moře. Hotel leží hned u nádherné široké udržované pláže, kde je pozvolný vstup do vody a nabídka sportovního vyžití.

Zaměřeno na ty nejmenší

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab lákají i na bohaté služby a možnosti pro rodiny s dětmi. Kromě dětské postýlky a přistýlky jsou k dispozici i dětské programy, dětský klub, bazén a hřiště, dále i vlastní animátoři nebo vyhrazená místa v restauraci.

Lákadlem je široká škála služeb, nadstandardní vybavení, ale i možnost zajímavých sportů. Potápění, vodní gymnastika, kajaky, čtyřkolky nebo fakultativní výlety a šnorchlování.