Al Hamra Village Golf Resort

Ubytování ve stylu arabské vesničky, nádherná udržovaná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, ale i moderně zařízené pokoje s nadstandardním vybavením, to vše a mnohem více je hotel Al Hamra Village nacházející se v oblasti Ras Al Khaimah. Je vhodný jak pro milovníky odpočinku, tak je skvělý i pro všechny příznivce poznávacích dovolených, kteří by rádi procestovali celé Spojené Arabské Emiráty.

Žádné stísněné pokoje

Pohostinnost této země doslova číší i v tomto hotelu. Překvapit Vás mohou krásné pokoje, kde nechybí individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna se sprchou a toaletou, fén na vlasy, ale i televizor se satelitním příjmem, telefon, trezor, připojení k internetu (za drobný poplatek) a další. Velikost pokoje je 30 metrů čtverečných, ale zvolit si můžete i větší či rodinný pokoj.

Nejen pro golfové hráče

Stravování je pak klasicky formou all inclusive. Al Hamra recenze pak chválí i dostupnost golfového hřiště. Komplex disponuje 18 jamkovým golfovým hřištěm pro milovníky golfu. V nabídce nechybí ale ani několik restaurací a barů, kavárny a obchody, dětský miniklub, plážový klub a po areálu jezdí neustále hotelová kyvadlová doprava, která vás odveze na pláž či k restauraci. Od hotelu jezdí pravidelně i linková autobusová doprava do blízkých měst.