Galaxy Hotel

Oblíbený hotelový komplex Galaxy Hotel Zakynthos s vlastním bazénem, pláží vzdálenou jen několik desítek metrů od hotelové budovy a skvělou polohou vůči centru letoviska Laganas – jen 250 metrů!

Komfortně zařízené pokoje

Přestože je hotel spíše rodinného charakteru, hotelové pokoje jsou velmi pěkně zařízené. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, toaletou a fénem na vlasy). Nechybí ale ani klimatizace, přistýlky pro děti, telefon, TV se satelitním příjmem, balkon nebo terasa a jiné.

Menší areál s mnoha možnostmi

Samotný areál hotelu není příliš rozlehlý. Proto se lze do bazénu dostat takřka ihned a na pláž do 1 minuty (písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a službami s barem). Stravování je formou all inclusive v restauraci s řeckou a mezinárodní kuchyní.

Pro hotel Galaxy jsou recenze téměř všechny pozitivní a to jak v oblasti služeb, tak i ve výhodné poloze. Nejbližší restaurace a obchody jsou jen 100 metrů od areálu, centrum letoviska pak 250 metrů. V areálu si můžete zahrát tenis, připraveny jsou animační programy nebo kulečník a jiné.