Lindos Blu

Moderní a velmi luxusní hotel Lindos Blu Řecko se nachází jen 2 kilometry od známého letoviska Lindos, které se proslavilo známými řeckými památkami. Hotel je architektonicky na velmi vysoké úrovni, je situován do svahu s výhledem na záliv Vlychas a jeho okolí vás doslova nadchne romantickou atmosférou.

Ubytování

Jak dokazují recenze hotelu Lindos Blu, samotné ubytování je na velmi vysoké úrovni. Hotelové pokoje mají nádherný výhled do zálivu a bohaté vybavení. Individuálně ovladatelná klimatizace, vlastní sociální zařízení (koupelna s jacuzzi, toaleta, fén na vlasy, pantofle, koupací plášť a jiné). Součástí vybavení je i kávovar, souprava na přípravu kávy a čaje, televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa a jiné.

Služby

Moderní hotel Lindos Blu nabízí k relaxaci dva bazény s terasou, na pláž vedou soukromé výtahy, k dispozici jsou dva bary, dvě elegantní restaurace, prosklená posilovna, ale zahrát si lze i tenis, golf nebo jiné sporty. Pláž je soukromá s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře.