Alfa Beach

Výhodná poloha

Nádherná lokalita, kde se nachází hotel Alfa Beach Rhodos, uchvátila již mnohé klienty. Hotel leží hned u překrásné udržované písečné pláže s oblázky, ale i pouhých 500 metrů od centra letoviska Kolymbia, kde je situován veškerý noční život. Přímo u hotelu je pak autobusová zastávka na cestu do hlavního města nebo města Lindos.

Ubytování

Samotné ubytování nabízí velmi pěkné pokoje s možností až dvou přistýlek. Nechybí klimatizace (v sezóně), vlastní sociální zařízení se sprchou a toaletou, fén na vlasy, telefon, lednice, trezor, balkon nebo terasa, dále televizor se satelitním příjmem nebo na vyžádání jsou k dispozici i rodinné pokoje.

Velké množství služeb

Recenze hotelu Alfa Beach vyzdvihují službu all inclusive. Stravování je s pitným režimem po celý den bez omezení, k tomu mnoho zábavných, sportovních a večerních animačních programů. Hotel disponuje vlastními tenisovými kurty, ale zkusit můžete i plážový volejbal, vodní sporty, aerobic nebo wellness centrum. Další možnosti pak nabízí centrum Kolymbia, jen pár minut chůze od hotelu.