Kipriotis Village

Hledáte-li nádherné prostředí a přitom hotel přívětivý k malým dětem s dostatkem atrakcí, kde si vy, jako rodiče, dostatečně odpočinete, pak pro vás máme skvělý tip na letní dovolenou, tedy Hotel Kipriotis Village. Poznejte nádherný ostrov Kos a ubytujte se v klidné lokalitě hned u písčito-oblázkové pláže.

Program pro děti

Hotelový komplex Sol Kipriotis Village se stal vyhledávaným cílem mnoha rodin s dětmi a má tak pozitivní recenze. Nově je zde k dispozici dětský Croco a Blue Club, kde se nacházejí čeští animátoři. Toho mohou samozřejmě využít rodiče, kteří si chtějí také samostatně odpočinout.

Velkou výhodou je i samotná poloha hotelu. Ten se nachází nedaleko centra letoviska Psalidi a centrum městečka Kos je vzdáleno jen asi 3 kilometry.

Moderní ubytování

Ubytování je v hotelu komfortní. Součástí pokojů je samozřejmě klimatizace a široké spektrum vybavení. Stravování je formou all inclusive (od 6:30 do 24:00 hodin). Hosté pak mohou využít hotelové bazény, ale k dispozici je i několik restaurací, obchodů nebo kulturní a animační programy.