Asteras Resort

Navštivte jeden z nejoblíbenějších hotelů v oblasti Kardamena. Moderní hotelový komplex Asteras Resort Kos nabízí ideální podmínky pro nádhernou dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak například pro přátele hledající rušný noční život a bohaté možnosti zábavy.

Nově rekonstruované pokoje

Ubytování je na velmi vysoké úrovni. Pokoje byly nedávno rekonstruovány a vybaveny úplně novým nábytkem. Základem je vlastní sociální zařízení, individuálně nastavitelná klimatizace, ale i televizor, možnost trezoru a připojení k internetu za poplatek, nebo pak balkon či terasa a minibar. Stravování je zajištěno formou all inclusive v hlavní hotelové restauraci a 2 barech.

Nádherná pláž

Jak dokazují recenze hotelu Asteras Resort, pláž je opravdu výjimečná. Leží jen cca 100 metrů od hlavní hotelové budovy a nabízí velmi pozvolný vstup do moře, písek a malé oblázky a je vhodná i pro rodiny s dětmi. Na pláži je možné si zahrát volejbal, nebo vyzkoušet cvičení ve vodě. V areálu hotelu pak nalezneme i obchody, SPA a fitness, nebo diskotéku, několik bazénů a dětské hřiště.