Gelina Village Resort & Spa

Milujete aktivně strávenou dovolenou? Že byste si bez sportu a aktivit nedovedli pořádně odpočinout? Hotel Calimera Gelina Village je ideálním tipem. Tenisové kurty, sportovní hřiště, velký bazénový komplex s akvaparkem a jiné možnosti slibují dovolenou plnou pohybu!

Z pokoje přímo na hřiště

Moderní a skvěle vybavené pokoje, takové je ubytování v hotelu Calimera. Nachází se v krásné lokalitě přímo u pláže a vše potřebné je na dosah ruky. Hotel organizuje i různé výlety po Korfu, takže o zábavu je samozřejmě dosyta postaráno.

Hosté mají na pokojích k dispozici televizor, klimatizaci, telefon, vlastní sociální zařízení, ale i balkon nebo vlastní terasu (záleží na konkrétním pokoji). Recenze hotelu chválí i přívětivost k dětem (židle v restauracích, programy pro děti, hřiště, bazény).

Pláž a relaxace

Odpočiňte si na krásné pláži s pískem a pozvolným vstupem do moře s barem, lehátky a slunečníky zdarma a možností vyzkoušet mnohé letní a vodní sporty. V areálu hotelu se nachází hned několik restaurací a barů (v rámci all inclusive můžete využít všechny).