Aquis Sandy Beach Resort

Pěkný moderní a rozlehlý hotelový komplex Aquis Sandy Beach se nachází nedaleko oblíbeného letoviska Agios Georgios. Hotel leží hned u nádherné udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, kde je možnost vyzkoušet řadu vodních sportů. Hotel ale nabízí i pestrou škálu aktivit a služeb.

Pokoje v resortu

Ubytováni pak budete ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. K dispozici jsou i velké rodinné pokoje pro 4 osoby. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta a WC), fénem na vlasy, ledničkou, televizorem se satelitním příjmem, wi-fi připojením k internetu zdarma, balkonem nebo terasou a nechybí ani telefon.

Služby a volný čas

Stravování je zajištěno známou formou all inclusive. Přímo u hotelu se pak nachází krásná pláž s barem a plážovým servisem. Využít ale můžete i veliký bazén, několik restaurací a barů, obchody, masáže a fitness, nechybí ani wellness či oblíbení amfiteátr, kde se konají zábavné animační programy nejen pro děti. Recenze hotelu si chválí dobrou dostupnost do nedalekých letovisek pomocí autobusu, který staví hned u hotelu.