Falkensteiner Hotel Schladming

Skloubení tradice, přírody a moderních architektury v jedinečném prostředí horského údolí, to je Falkensteiner Hotel Schladming. Tento horský hotelový resort disponuje překrásnými interiéry s moderními architektonickými prvky a detaily, jako jsou například alpsky laděné povlečení na posteli ve všech pokojích. Ohromí vás ale i uchvacující prostorná hotelová hala nebo restaurace.

Moderní ubytování v horském stylu

Pobyt je pro klienty hotelu připraven v nekuřáckých pokojích, které jsou vytvořeny skloubením požadavků na moderní ubytování a tradičního horského ubytování. Samozřejmostí je pak vlastní sociální zařízení (sprcha a toaleta), TV s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, trezor, minibar, zrcátko a kosmetické potřeby a další.

Vybavení, poloha, …

Hotel Falkensteiner Schladming má vlastní bar, obchod, několik restaurací, kde se můžete stravovat, ale nabízí i další služby. Obrovskou výhodou je poloha hotelu. Leží jen 100 metrů od centra obce Schladming a nejbližší kabinová lanovka je opět jen několik desítek metrů od budovy. Je to prostě ideální tip pro milovníky horské turistiky nebo zimních sportů.