Německo

Poznejte adrenalinové Německo. Přestože tato evropská země nabízí řadu památek, historická města nebo zajímavé destinace na evropských veletocích, je to i země zábavních parků a adrenalinových možností.

Za Legem a atrakcemi

Nedaleko Mnichova se nachází světoznámý zábavní park Legoland. Je to jeho nejbližší odnož, kterou lze z naší země navštívit. A pozor! Rozhodně to není jen nějaká pouť pro nejmenší! Na své si přijdou i rodiče, protože některé atrakce, kdy budete vyset hlavou dolů nebo se řítit vysokou rychlostí střemhlav, malé určitě odradí. Doporučuje se alespoň dvoudenní návštěva.

Kromě Legolandu Německo láká i na další parky, kam se pořádají i levné poznávací zájezdy z ČR. Například do moderního adrenalinového Europaparku, kde se nachází rychlé horské dráhy, adrenalinové atrakce a různé tematické celky.

V korunách stromů

Jestli se Vám nechce až do vnitrozemí Německa, zajeďte si jen několik kilometrů do světově proslulého parku se stezkou v korunách stromů. V jeho okolí se nachází i místní zoo a zachovalý původní šumavský les.