Hauza Beach Resort

Egypt je vyhledávanou destinací milovníků potápění a šnorchlování. Vydejte se i vy na jedinečnou dovolenou a ubytujte se v totmo oblíbeném hotelu..

Bydlíte takřka na pláži

Jaké to je bydlet na pláži? Hotel Hauza Beach je situován přímo na pěkné písečné pláží. Vstup do čisté vody je pozvolný. Milovníci potápění a šnorchlování jistě ocení korálové útesy a barevný podmořský svět hned u hotelu. Runčíky, slunečníky a lehátka jsou pro klienty zdarma.

Pokud máte rádi ruch a rej života ve městě, nejbližší obchody a restaurace jsou vzdáleny jen několik set metrů. Recenze pak doporučují návštěvu letoviska Sharm El Sheikh.

Klidné a ničím nerušené pokoje

Jelikož se resort nenachází v centru letoviska, ubytování je zde poklidné a ničím nerušené. Výhled z pokojů je směrem na moře nebo do hotelové zahrady a většina z pokojů jsou standardně vybavené, tj. nechybí klimatizace, televizor, sociální zařízení, balkon nebo terasa a jiné.

V areálu hotelu najdeme široké možnosti zábavy. Děti ocení bazén s atrakcemi, rodiče zase široké možnosti využití all inclusive v mnoha barech a restauracích.