Utopia Beach Club

V nádherném prostředí, v udržované hotelové zahradě a hned u skvělé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody se nachází hotel Utopia Beach Club. Je to rozlehlý hotelový komplex, který nabízí skvělé služby ve velmi klidném prostředí v turisticky známé destinaci Marsa Alam – Egypt.

Klimatizované pokoje

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích, kde lze v případě potřeby kapacitu navýšit pomocí přistýlky. Součástí vybavení je individuálně ovladatelná klimatizace, vlastní sociální zařízení (sprcha, toaleta a fén na vlasy), dále nechybí balkon nebo terasa, TV se satelitním příjmem, minilednička a další.

Pohodová dovolená

Stravování je pro klienty hotelu Utopia Beach zajištěno ve formě all inclusive, kam se řadí i animační programy během celého dne a večera, které pořádá hotelový personál. Hotel nabízí řadu služeb, konkrétně pak obchodní arkádu, několik restaurací a barů, 3 bazény, sportovní vyžití a jiné. Můžete se 2x týdne dopravit hotelovým shuttle busem do města El Quseir.

Recenze pro Utopia Beach Club pak vyzdvihují nádherné korálové útesy hned u hotelu, tedy dovolená vhodná pro milovníky potápění a šnorchlování.