Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Představujeme Vám zcela nově vybudovaný hotel, který se nachází v překrásné lokalitě se skvělou nabídkou služeb vhodný pro milovníky luxusní dovolené s vyššími požadavky. Hilton Marsa Alam Nubian Resort je hotel od světově známé renomované značky zaručující ty nejvyšší standardy.

Komfortní ubytování

Hotel disponuje 450 pokoji různých kategorií, kde například deluxe pokoje mají vlastní zahradu, výhled na moře nebo bazén. Samozřejmostí všech pokojů je individuálně ovladatelná klimatizace, dále vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, toaleta a fén na vlasy), televizor se satelitním příjmem, wi-fi internet, souprava a zařízení na přípravu čaje a kávy či telefon a jiné.

Aktivity, stravování, …

Stravování je formou all inclusive, kdy jsou snídaně, obědy a večeře formou bufetu, ale nechybí neomezená možnost konzumace alko i nealko nápojů místní výroby, snacky v průběhu dne a jiná občerstvení. Součástí jsou i animační programy a sportovní aktivity. Hotel nabízí potápěčské centrum, programy pro děti, několik barů a restaurací, obchody, kavárny a jiné. Recenze pro Hilton Nubian pak vyzdvihují hlavní restauraci Marsa nebo bezbariérovost hotelu.