Happy Life Resort

Oblíbený hotelový resort Hotel Happy Life se nachází v letovisku Marsa Alam, Egypt. Velký hotelový komplex nabízí řadu služeb a atrakcí především pro rodiny s dětmi, ale své si zde najdou i náročnější klienti. Pláž je hned u hotelu, velmi dobrá dostupnost do centra města a skvělé možnosti zábavy.

Pohodlné ubytování

Hotelové pokoje jsou velmi kvalitní. Lze si zvolit jak standardní, tak ale i luxusnější nebo rodinné verze. Recenze hotelu Happy Life Resort potvrzují čistotu a vysoký standard. Individuálně nastavitelná klimatizace, vlastní sociální zařízení s koupelnou, toaletou a fénem na vlasy, to je samozřejmost. Nechybí ale ani televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar nebo trezor. Některé služby jsou za příplatek. Balkon a terasa je součástí pokojů

Služby

Stravování je zajištěno službu all inclusive, tedy neomezená konzumace jídla a nápojů po celý den. Využít lze několik barů a restaurací, dále služby kosmetického salonu, obchody, fitness, lázně, sauny a další. Internet je za poplatek. Je zde skvělá dostupnost do centra města pomocí pravidelného spojení od hotelu.

Pro volný čas

Pláž se nachází hned u hotelu. K dispozici je v hotelovém areálu obrovský bazén s atrakcemi, využít ale můžete i řadu sportů, které si každý den připravují místní animátoři. Pravidelně jsou pak pořádány akce a programy pro děti.