Gorgonia Beach Resort

Korálové moře

Velmi oblíbený hotel Gorgonia Beach Resort Marsa Alam je komplex postavený přímo u nádherné udržované písčité pláže hned u dvou přírodních korálových bazénů Wadi El Gimal. Lokalita je tak vhodná především pro milovníky potápění a šnorchlování.

Na své si přijdou ale i všichni ostatní vyhledávající klid a nadstandardní služby. Samotné ubytování je ve velmi pěkně zařízených pokojích, které mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení (toaleta, sprcha a fén na vlasy), dále disponují i telefonem, vlastním balkonem či terasou a k dispozici je i televizor se satelitním příjmem.

Nabídka od resortu

Stravování je ve formě all inclusive, tedy v průběhu dne je k dispozici alko i nealko místní výroby bez omezení, snacky, snídaně, obědy a večeře, dále animační, sportovní a zábavné programy pro děti i dospělé a nechybí ani bohatá nabídka služeb. Hotel nabízí i diskotéku, několik restaurací (3), bary, obchody, bazény (v zimním období vyhřívané) anebo wellness centrum. Recenze hotelu Gorgonia Beach vyzdvihují i potápěčské centrum a výpravy například za vraky lodí.