Funtazie Club Calimera Akassia Swiss Resort

Moderní hotelový komplex Club Calimera Akassia Swiss Resort se nachází ve velmi atraktivní lokalitě, na dlouhé písečné pláži asi jen 40 kilometrů od letiště Marsa Alam Egypt. Hotel kromě široké škály služeb a aktivit disponuje i velkým aquaparkem s atrakcemi nejen pro děti.

Pokoje a stravování

Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou, toaletou a fénem na vlasy). K dispozici je i individuálně nastavitelná klimatizace, lednička, telefon, trezor, televizor se satelitním příjmem a součástí ubytování je i balkon nebo terasa. Vybrat si lze i pokoj kvality superior nebo rodinný pokoj.

Stravování je formou all inclusive. Neomezená konzumace alko i nealko nápojů po celý den, snídaně, svačiny, obědy, večeře, snacky po celý den, ale i zmrzlina nebo pozdní večeře. K tomu patří i animační programy, které jsou pořádány po celý den i večer (pro děti i pro dospělé).

Co zde najdeme?

Club Calimera Akassia disponuje několika bazény s atrakcemi, dále nechybí směnárna, obchodní pasáž, několik restaurací a barů. Recenze hotelu chválí i lékařskou ordinaci nebo lékárnu. Využít lze i fitness, vířivku, lázně, tenisové kurty a další.