El Phistone Resort

Ubytujte se v moderním hotelu El Phistone, jež zaujme jak svou tradiční architekturou připodobňující staré egyptské stavby, ale i bohatou nabídkou možností a služeb. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a pobyty jsou i cenově velmi zajímavé.

Moderní pokoje jako standard

Vyberte si pokoj takový, jaký potřebujete. Klasický nebo raději pokoj pro rodinu? Není problém. Všechny pokoje jsou pak velmi kvalitně vybaveny. Moderní nábytek, individuálně nastavitelná klimatizace, balkon nebo terasa, vlastní sociální zařízení a další služby. Stravování je po celou dobu pobytu formou all inclusive.

Potápění nebo výlety do okolí?

Kromě skvělého ubytování je třeba poukázat i na nepřeberné množství zábavy. Velkým lákadlem je Elphistonský korál hned u hotelu, který je velmi bohatý na podmořský život. Pláž je u hotelu, je písečná a s velmi pozvolným vstupem do moře. Na pláži probíhají různé animační programy nebo sportovní klání.

V hotelu jsou připraveny celkem 4 bary, několik restaurací, obchody, ale i SPA, fitness, bazénová soustava nebo salon krásy. El Phistone Resort má recenze pochvalné na služby pro děti – programy, dětské židličky v restauraci a jiné.