Dreams Beach Marsa Alam

Hledáte kvalitní dovolenou se vším všudy na jednom místě? Ubytujte se v oblíbeném hotelovém komplexu hotelu Dreams Beach Marsa Alam, jež se nachází hned u pláže, nabízí 9 bazénů s atrakcemi a obrovské možnosti kulturních a sportovních zážitků.

Vyberte si ten správný pokoj

Jste velká rodina a potřebujete více místa? Nebo jedete jenom dva? Není problém. Stačí si vybrat požadovaný pokoj. Všechny jsou velmi kvalitně a moderně vybaveny. Nechybí klimatizace, televizor, vlastní sociální zařízení s veškerými potřebami, ale ani balkon nebo terasa s výhledem a jiné nadstandardní služby za příplatek. Stravování je pak zajištěno formou all inklusive. Hotel nabízí 6 restaurací a 5 barů v celém areálu, kde se lze bez omezení stravovat.

Aktivity a sport na prvním místě

Užijte si dovolenou a relaxujte na krásné široké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Nechybí na ní ani bar nebo adrenalinové vodní atrakce. Dreams Beach má recenze, které kladně hodnotí vlastní SPA a fitness centrum. Pořádá pravidelně animační programy a to ve dne i v noci. Připraveny jsou tenisové kurty, nedaleko i golfové hřiště. A vydat se lze i do centra blízkého letoviska.