Blue Reef Red Sea Resort

Navštivte moderní hotel Blue Reef Resort, jež se nachází nedaleko známého letoviska Marsa Alam. Klidný hotelový komplex s pestrou nabídkou služeb, vlastní pláží vzdálenou asi 2 minuty chůze, nádherným bazénem a dobrou dostupností z letiště, již za 30 minut!

Pokoje po rekonstrukci

Těšte se na moderní pokoje, které byly nedávno rekonstruovány, a byl do nich pořízen nový nábytek. Výhodou je i jejich prostornost a světlost. Vybrat si můžete rodinný pokoj, nadstandardně zařízený pokoj nebo standardní pokoj. Nechybí klimatizace, televizor, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasa a jiné. Stravování je zajištěno oblíbenou službou all inclusive v jedné z hotelových restaurací nebo barů (plážový bar, lobby bar, kavárna).

Nudit se určitě nebudete

Zabavte děti v bazénovém komplexu, pusťte je na moderní dětské hřiště nebo se mohou účastnit animačních programů. Pláž je hned u hotelu, písečná a s velmi pozvolným vstupem do moře. Blue Reef Resort recenze chválí možnosti nejrůznějších aktivit v blízkém okolí, jako obchody, adrenalinové sporty nebo fakultativní výlety.