Tropitel Sahl Hasheesh

Tropitel Sahl Hasheesh je moderní hotelový komplex s kvalitou pěti hvězdiček. Je nově otevřený a nabízí to nejlepší, co můžete od dovolené v Egyptě očekávat!

Moderní pokoje a vybavení

Pokoje jsou velmi moderně a komfortně vybaveny. Očekávejte stylový nábytek a moderní elektroniku. Nechybí pak individuálně nastavitelná klimatizace, televizor se satelitním příjmem, připojení k internetu, ale k dispozici je i balkon nebo terasa s výhledem a další nadstandardní služby po příplatku a požádání. Stravování je zajištěno formou all inclusive a lze si připlatit do ultra all inclusive. Využít můžete 4 restaurace a několik barů.

Skvělá lokalita a možnosti

Hotel má skvělé recenze i co se týče lokality. Od letiště je vzdálen jen 25 minut jízdy a do centra letoviska Hurghada lze dojít pěšky. Přitom jde o velmi klidnou lokalitu. Relaxovat můžete v moderním bazénovém komplexu, vyzkoušet můžete i lázně, saunu nebo vířivku. Milovníci sportu jistě ocení potápění a kurzy šnorchlování, ale i vodní sporty nebo tenisové kurty. Pláž je široká a písečná s pozvolným vstupem do moře.