Sunrise Royal Makadi Resort

Turisty vyhledávaný hotel

Oblíbený Sunrise Royal Makadi Resort je hotelový komplex, který se nachází v oblíbené oblasti Makadi, nedaleko Hurghady, Egypt. Hotel je vhodný i pro náročnější klientelu díky nabídce nadstandardních služeb a ubytování, ale i pro rodiny s dětmi díky bohaté škále atrakcí.

Samotné pokoje v Sunrise Royal Makadi mají vlastní sociální zařízení (koupelna s toaletou a fénem na vlasy), disponují pak i klimatizací, televizorem se satelitním příjmem, nechybí telefon, balkon nebo terasa či lze za doplatek využívat internetové připojení, trezor nebo minibar. Zdarma je možná dětská postýlka.

Zkuste jízdu na čtyřkolce

Jak ukazují pozitivní recenze hotelu, perfektní služby jsou nabízeny v rámci all inclusive. Tedy stravování po celý den včetně neomezené konzumace nápojů, ale k tomu i pravidelné sportovní a zábavní programy pro děti i dospělé. Využít můžete fitness, sauny, tenisové kurty a fotbalové hřiště, různé sportovní atrakce na pláži či v hotelu, bazény a skluzavky a nebo je zde půjčovna aut a čtyřkolek.

Hotel se nachází na vlastní písčité pláži, nedaleko letiště v Hurghadě. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, s bohatým podmořským životem. Doporučit lze i fakultativní výlety v nabídce hotelu.