Le Pacha Resort

Pěkný a oblíbený hotel Le Pacha Resort Hurghada je moderní hotelový komplex, který je situovaný udržované kvetoucí zahradě. Hotel zaujme i skvělou lokalitou. Nachází se totiž přímo v rušném centru letoviska Hurghada. Hotel má i vlastní soukromou písečnou pláž a v blízkém okolí se nachází obrovské množství restaurací, barů a obchodů.

V hotelovém komplexu

Hosté jsou ubytováni v prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna s toaletou a sprchou). Součástí pokojů je i klimatizace, televizor se satelitním příjmem, balkon nebo terasa a navíc jsou některé pokoje přizpůsobené pro klienty se sníženou pohyblivostí. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma, dále možnost přistýlky.

Stravování je zajištěnou formou all inclusive. Tedy po celý den snídaně, oběd a večeře spolu se snacky a svačinami. Navíc různé večerní občerstvení a neomezená konzumace alko i nealko nápojů místní výroby. Recenze hotelu si pak vychvalují i animační programy, které jsou přizpůsobeny pro děti i dospělé ve formě sportovních aktivit nebo zábavných vystoupení.

Samotný areál hotelu pak nabízí kromě restaurací a barů vlastní sportoviště, jako jsou tenisové kurty, fitness, volejbalové nebo fotbalové hřiště, dále nechybí bazén s lehátky, slunečníky a ručníky zdarma a další. Díky skvělé poloze pak můžete využít dalších služeb v centru Hurghady nebo na pláži.