Festival Le Jardin

Oblíbený hotelový komplex Festival Le Jardin Resort je skvělým tipem na dovolenou pro rodiny s dětmi, ale i pro přátele hledající nepřeberné možnosti zábavy! Poznejte oblíbenou oblast Marsa Alam v Egyptě a prožijte nezapomenutelnou dovolenou.

Velký prostor je základ

Nemáte rádi omezující malé hotelové komplexy? Jak dokazují recenze hotelu Festival Le Jardin, tady stísněnost nezažijete. Komplex je rozdělen na dvě části, tedy konkrétně Festival a Riviera. Pohybovat se můžete libovolně kdekoliv. Hotel je rozložen v krásné obrovské zahradě, kde můžete relaxovat nebo sportovat. Zároveň jsou tu různě rozesety bary, občerstvení, kavárna nebo diskotéka. Na pláž je to kousíček, protože ta je hned u hotelu. Je písečná a s pozvolným vstupem do moře.

Nadstandardní ubytování

Jestli si chcete dopřát luxusní dovolenou, jste tady správně. Kromě bohaté nabídky služeb a aktivit jsou skvěle zařízeny i hotelové pokoje. Individuálně nastavitelná klimatizace, vlastní koupelna se sprchou nebo vanou a toaleta, fén na vlasy, televizor, balkon nebo terasa s krásným výhledem a jiné. A to vše za velmi přijatelné ceny.