Lipno Lake Resort

Lipno Lake Resort se skládá dohromady z 5 budov, tj. z 92 apartmánů. S názvem hotelu jesou také spojovány pojmy jako luxusní lokalita, bohatá nabídka služeb, nepřeberné množství možností v blízkém okolí či ideální dovolená. Hotel Lipno Lake je oblíbeným místem pro trávení dovolené jak pro páry hledající klid a romantiku, tak ale i pro velkou rodinu, která si chce vařit a vychutnat dovolenou podle sebe.

Vlastní apartmán

Lipno Resort je moderní komplex, který nabízí ubytování v jednom ze svých pěkných apartmánů. Jsou bohatě zařízeny, včetně vlastního sociálního zařízení, nechybí ani kuchyňský kout s vybavením, televizor, plynový krb a další. K dispozici je několik typů apartmánů lišících se velikostí i vybavením. K dispozici jsou pak různé velikosti balkonů a teras, ale i různý počet pokojů nebo jiná specifika. Stravování probíhá většinou vlastním vařením, ale můžete docházet do blízkých restaurací nebo využít služeb několika nejbližších barů a obchodů.

Aktivity v okolí

Lipno Lake Resort se nachází hned 200 metrů od přehrady a hned u areálu se nachází promenáda s již zmiňovanými obchody a restauracemi. Blízké okolí nabízí sportovní aktivity ve velkém Skiareálu, kde si užijete jak v létě (koloběžky, inline kolem přehrady, bobová dráha a jiné), ale i v zimě (lyžování, snowboarding, běžky). Oblíbená je i Stezka v korunách stromů nebo bruslení na Lipně v zimních měsících.