Hotel Srní

Skvělou dovolenou si můžete užít i u nás v tuzemsku. Skvělým důkazem toho může být oblíbený hotel Srní na Šumavě. Hotel se stálou klientelou, která se vrací díky jistotě kvalitního ubytování, skvělé nabídky služeb a atraktivního okolí.

Načerpejte sílu

Perfektní lokalita, ve které se hotel nachází, přímo pulzuje energií. Hotel se nachází v centru obce Srní a v centru chráněné krajinné oblasti. Poznat tak můžete nádherné lesy a okolní přírodu, která je ideální pro turistiku a jiné sporty. V samotném hotelu je připraveno 93 pokojů v hlavní budově a dalších 45 v budově vedlejší s příjemným vybavením. Nechybí sociální zařízení, televizor, telefon, ale ani rádio nebo jiné vybavení, jako je například balkon.

Zábava a odpočinek

Kvalitní nabídka sportovních možností a zábavy je samozřejmostí. To dokazují i pozitivní recenze hotelu Srní kdekoliv na internetu. Užijte si krytý bazén, terasu na opalování, 2 restaurace a další. Udělejte si výlet do NP Šumava, Železné Rudy nebo v zimě vyzkoušejte běžkování či lyžování v několika nedalekých SKI areálech.