Resort Svatá Kateřina

Oblíbený Resort Svatá Kateřina je skvělým tipem pro odpočinkovou dovolenou v srdci panenské přírody nebo ideální tip na pracovní schůzku nebo teambuildingové akce. Resort je tvořen 3 objekty, které disponují celkově 79 lůžky, a to konkrétně v Hotelu Garnison, Gymnasion a Svatá Kateřina. Nabízí nadstandardní a luxusní služby i pro náročnější klientelu nebo zahraniční turisty.

Hotelové pokoje

Samotné ubytování je pak nabízeno v pokojích v několika kategoriích. Ty se liší vybavením a prostorovým uspořádáním. V nabídce najdeme kategorii Standard, Superior a Deluxe. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, moderní koupelna s toaletou, bohatá výbava kosmetiky a vybavené vkusným nábytkem.

Odpočiňte si

Hotelový resort disponuje několika restauracemi, bary a službami pro relaxaci a odpočinek. Konkrétně jsou to pak 4 hydromasážní vany pod širým nebem, 4 tělocvičny, kosmetika, manikúra a pedikúra, fitness a masážní kabiny. Nechybí pak ale ani obchod s kosmetikou, sportovním oblečením nebo potřebami pro golfisty.

Recenze hotelu vychvalují především perfektní lokalitu a nádhernou přírodu nedaleké obce Počátky. Hotel je ideální i pro turisty ze zahraničí, které láká Česká republika.