Hotel Zlatá hvězda

Třeboň jako lázeňské město, perla jižních Čech nabízí řadu služeb a možností ubytování. Jen jedno ubytování v Třeboni je však zlaté. Nabízí jej hotel Zlatá hvězda. Přímo v centru města, hned na náměstí, nalezneme toto luxusní ubytování s řadou služeb a nádhernými interiéry.

Relaxace ve wellness

Kapacita hotelu je 155 lůžek. Vybrat si můžete jeden z dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, které mají bohaté vybavení. Nechybí totiž vlastní sociální zařízení (sprcha a WC), televizor se satelitním příjmem, bezdrátové připojení wi-fi, trezor, minibar nebo vysoušeč vlasů. Hotel je bezbariérový.

V ceně pobytu je snídaně, ta je nabízena formou bufetu. Doplatit si můžete i obědy a večeře, které jsou ve formě výběru z tří meníček. Hotel je vhodný pro wellness pobyty, jelikož nabízí skvělé služby ve vlastním wellness centru. Kromě toho hned v centru města můžete navštívit řadu restaurací a obchodů, ale i nedaleké lázně Aurora (kde je aquapark), ale i koupaliště nebo je zde bohatá nabídka sportů a sportovních aktivit.