Hotel Astoria

Co vykročit z hotelu přímo na pláž? Nebo udělat několik kroků navíc a být přímo na oblíbené kolonádě v letovisku Slunečné pobřeží? Přesně to nabízí oblíbený hotel Astoria Bulharsko, který nabízí jak skvělé služby, tak perfektní lokalitu.

Z pokoje přímo na pláž

Zní to lákavě, přímo z hotelu vstoupíte na pláž. Je tomu tak. Pláž je vzdálena asi 25 kroků a jde přímo o hlavní oblíbenou pláž, která se v délce několika kilometrů táhne celým letoviskem. Nabízí pozvolný vstup do moře, nepřeberné možnosti zábavy ve formě letních a vodních sportů, ale i bary a občerstvení.

Hotelové pokoje jsou nadstandardně vybaveny včetně klimatizace, sociálního zařízení a jiného vybavení pro příjemný pobyt. Atraktivní jsou pak výhledy na moře a celé letovisko.

Zábava přímo za rohem

Na promenádu je to o pár kroků dále, než na pláž. Jak dosvědčují recenze, přestože je promenáda blízko, klienti nejsou rušeni. Kromě restaurací a barů v hotelu jsou pak k dispozici atrakce a místní podniky na několik kilometrů dlouhé hlavní promenádě. Hotel nabízí i vlastní bazén nebo služby SPA.