Club Hotel Miramar

Oblíbený Club Hotel Miramar Obzor, který nabízí kvalitní ubytování s velmi dobrou dostupností centra města. Bohatá nabídka služeb, pláž nacházející se hned u hotelu a velmi příjemné ceny pak tvoří ideální podmínky pro dovolenou s dětmi nebo pro mladé páry.

Ubytování, služby a vybavení

Hotelové pokoje jsou standardní se dvěma lůžky. Můžete si zdarma zažádat o dětskou postýlku nebo je možná i přistýlka. Pokoje pak mají vlastní sociální zařízení, tedy koupelnu s toaletou, k dispozici je ale i klimatizace, televizor se satelitním příjmem a telefon. Pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo bazén.

Jak ukazují recenze hotelu Miramar, služby jsou spíše standardní, ale vyvažují je možnosti nedalekého centra. Stravování je ve formě polopenze, plné penze nebo all inclusive. Hotel disponuje vlastním bazénem, pořádá pravidelně zábavné večery a pravidelné sportovní akce. Pláž je hned u hotelu, s pozvolným vstupem do moře s řadou sportovních aktivit. Centrum města je vzdáleno jen několik málo stovek metrů, kde jsou k dispozici restaurace, obchody a různé atrakce.